ALGAJATE KURSUS


HATHA JOOGA

Kuuenädalane Algajate Kursus

UUS kursus toimub 

4.November -9.Detsember

Registreerimine on avatud!

Kursuse ajal õpite Klassikalise Hatha Jooga liigeste harjutusi, baasasendeid (Asana), mis arendavad jõudu ja painduvust, hingamisharjutusi (Pranayama), mis mõjuvad kehale rahustavalt, "Päikesetervitust" (dünaamiline soojendus harjutus), mis arendab selja paindlikust. Tutvute lähemalt teooriaga. Saate teada, mis on sattvik toitumine, meditatsioon ja lõdvestus.

Tunnid toimuvad üks kord nädalas

Esmapäeviti kell 19.30-21.15

Iga tund kestab  1 tund ja 45 min (105 min)

Hind: 89 eurot

Registreerimine: Kursuse koha kindlustamiseks tuleb tasuda ettemaks 39 eurot MyWay OÜ arvele A/a EE642200221056219226 (Selgituseks: Algajate kursus, kursuse kuupäevad, nimi) ja registreerida e-maili teel nesty.yoga@gmail.com: nimi, e-mail, telefon.

Kohtade arv on piiratud!

 *Kursuse eest üksiktundide kaupa maksta ei saa. Koha kindlustamiseks tuleb teha ettemaks 39 eur ning ülejäänud summa maksta kohapeal või ülekandega ENNE esimest tundi. Kursuse raha ei tagastata!

 *Kui Teil on mõned terviseprobleemid, siis enne kursust palun konsulteerige oma arstiga.

 *Kursus sobib kõigile soovijatele ja ei vaja eelnevat kogemust!

***

Rohkem informatsiooni~>


Kursus sobib nii päris algajale, kes pole kunagi joogaga tegelenud kui ka juba mõnda aega praktiseerijale.

Kursus on väga rikkas ning peale kursust sa saad väga julgelt liituda meie tundidega

Kursusel õpetan liigeste harjutusi, mis saavad osaks teie elust...mis õpetavad teid kuulama oma keha ning aitavad liigeste proobleemidega võitelda ning kui neid pole...neid vältida tulevikus. Ajaga harjutused aitavad kaelapingetest ja seljavaludest lahti saada, ning regulaarse praktikaga toetavad selja tervist.

Õpetan ka baas "Pranayama" hingamistehnikaid. Kokku õpid 4 hingamisharjutust, mida peale kursust saad vabalt praktiseerida ka iseseisvalt.

Õpime Klassikalise Hatha Jooga Päikesetevitust. Dünaamiline Harjutus seljale, mis äratab teie keha igal hommikul... Teeb teie keha kergemaks ja paindlikumaks! Tugevdab selga ja lihaseid terves kehas.

Õpetan ka 15-17 jooga baasasendit. Mis aitavad teil elu jooksul tervist toetada. Õpetamisel seletan kuidas korrektselt asendeid sooritada ning, mis kasu need sulle toovad.

Tuleb ka filosoofiline osa, kus sa saad teada, mis on jooga...miks me teeme joogat...miks see kasulik on...mis on vahe jooga stiilidel...mis on viis jooga põhimõtet...mis on 8 joogaastet...jne...
Saad teada sattvikust yogi toitumisest ja sellest, kuidas puhastada oma keha nagu yogi...

Tuleb ka palju veel ootamatut ja uut!

Kirjuta ja uuri, kui sul on küsimusi!

NAMASTE

***

UUS KURSUS on planeeritud 13.Jaanuar - 17.Veebruar 2020

Esmaspäeviti kell 19.30-21.15


Registreerimine on avatud!

Registreerimine: Kursuse koha kindlustamiseks tuleb tasuda ettemaks 39 eurot MyWay OÜ arvele A/a EE642200221056219226 (Selgituseks: Algajate kursus JAANUAR, kursuse kuupäevad, nimi) ja registreerida e-maili teel nesty.yoga@gmail.com: nimi, e-mail, telefon.