BLOGI

 • Mida kujutavad endast Hatha ja Sivananda jooga tunnid? 27. veebr

  Nesty Jooga Stuudio / Kirjuta esimene kommentaar

  Artikkel, mida kirjutasin Tervis Pluss ajakirja jaoks. Ajakiri tuleb Märtsi kuus välja. Siin on natukene põhjalikum info, kui ajakirjas :) Jutt on Hatha ja Šivananda joogatundidest. Head lugemist! Suur aitäh Peetrile abi eest.
 • Milline trenn teeb keha kauniks? 20. veebr

  Nesty Jooga Stuudio / Kirjuta esimene kommentaar

  Olen loomulike treeningute poolt. Treeningute, kus me ei peaks kasutama abivarustust, nagu lisaraskused ja trenazöörid. Peale Joogat ja bodyART treeningut tegelen ka seinaronimisega ning harrastan jalgratasõitu, longboardi, lumelauda ja jooksmist. Usun, et oma keha igakülgne valdamine on kõige parem, loomulikum ja tervislikum trenn kehale. Jooga on küll omamoodi elustiil. Aga kui võtta jooga praktilist või füüsilist poolt, siis see on imeline treening. Joogas on nii lai valik asendeid ja harjutusi, et hoida oma keha heas vormis. Joogat võib teha nii vana kui noor. Vanem inimene leiab endale asendeid, et hoida oma tervist ning ennast energilisemas vormis, noormees või neiu leiab endale joogastiili, et olla lihastes, kui see on eesmärk. Jooga töötab mitte ainult lihastega aga ka sisemise kehaga (kehasüsteemid, elundid jne) ning mõjub rahustavalt meie meelele, paneb meid suhtuma elusse positiivsemalt ning näitab, et maailm võib olla rõõmsam ja sõbralikum. See kõik koos teeb meid ka kaunimaks nii seest kui väjast. Kehakuju muutub nõtkemaks, nahk puhtamaks ja säravamaks, juuksed, hambad ja küüned on loomupäraselt kaunimad. Kõigele lisaks lükkab jooga edasi vananemisprotsessi.


 • Kuidas saavutada head vormi! Väike artikkel!  20. veebr

  Nesty Jooga Stuudio / Kirjuta esimene kommentaar

  Hea vormi saavutamise saladus pole saladus :)

 • Miks me harrastame joogat? 04. jaan

  Nesty Jooga Stuudio / Kirjuta esimene kommentaar

  Kõik on kuulnud, et JOOGA on kasulik... Ja see nagu olekski meil peas... Aga kas sa oled sügavamalt mõelnud...miks? :)


  Oluline on teada, et jooga töötab füüsilisel tasemel, nagu lihaste jõud, venitus... Sisemise kehaga nagu siseorganid ja kõik kehasüsteemid. Pluss ka mentaalsel tasemel. Regulaarne praktika mõjub sinule rahustavalt. Ajaga sa oskad kontrollida oma emotsioone, mõtlemisviisi, mis suurendab sinu heaolutunnet ja sa tunned, et oled oma elu kuningas ja oled ÕNNELIK! Mida me kõik tahamegi :)

  ~Nesty~